Pisanie prac z ekonomii

Ekonomia jako nauka skupia się na poszukiwaniu sposobów wykorzystywania zasobów ziemskich przez społeczeństwo i ludzi w nim żyjących w celu wytwarzania z nich rozmaitych dóbr, które w późniejszym czasie wykorzystane zostaną na konsumpcję. Mówiąc prościej zadaniem tej dziedziny nauki jest analiza rynku, analiza i opis zjawisk związanych z produkcją, dystrybucją, a także konsumpcją dóbr oraz alokacją zasobów.

Ekonomia dzieli się na makro i mikroekonomię. Jak sama nazwa wskazuje pierwsza z nich zajmuje się badaniem gospodarki w skali globalnej, druga zaś skupia się na przedsiębiorstwach, gospodarstwach domowych oraz na ich wzajemnych zależnościach i współdziałaniu na rynkach.

Ponieważ przedmiot zainteresowań ekonomii częściowo zazębia się z przedmiotem zainteresowań innych nauk społecznych, toteż połączenie zagadnień ekonomicznych z zagadnieniami z zakresu innych dziedzin stwarza możliwość wyboru interesującego tematu na autorskie opracowanie dyplomowe.

Takie połączenia nauki ekonomii z innymi naukami wybierane są często przez studentów jako tematy na opracowanie własnych referatów, prac zaliczeniowych i innych prac twórczych począwszy do prac licencjackich, poprzez prace magisterskie, aż do doktoratu i publikacji naukowych.

Pytania

 1. Potrzebuję pomocy z napisaniem pracy z...

  Potrzebuję pomocy z napisaniem pracy z ekonomii na następujący temat: Zmiany w zarządzaniu ryzykiem kredytowym w bankowości Wielkiej Brytanii od 2009 roku. Praca miałaby składać się z 3 rozdziałów i zawierać ok 10 tys. słów. Czy pomoc byłaby możliwa z Państwa strony? Z góry dziękuję za informacje.

 2. efektywnosc funduszy praca magisterska

  Witam,
  Potrzebuje pomocy w napisaniu pracy magisterskiej na temat: Efektzwnosc funduszy akczjnzch w Polsce w latach 2007-2011. Mam zatwierdzony plan i czas do polowy wrzesnia.
  Jaki bedzie koszt takiej pracy

 3. model makroekonometryczny

  Witam,
  Chciałabym zapytac ile kosztuje napisanie referatu na ok 10 stron na temat: „Jakie podstawowe trudności występuja przy budowie modeli makroekonometrycznych?”

 4. Pomoc w napisaniu pracy mgr

  Witam,
  mam do napisania pracę magisterską na studia zaoczne z ekonomii o temacie: Analiza strategiczna jednostek budżetowych. Na tę chwilę interesuje mnie tylko pomoc przy pisaniu części teoretycznej, która ma wynieść ok. 20 stron. Bardzo proszę o kontakt i podanie więcej szczegółów.
  pozdrawiam
  Marta

 5. praca z ekonomii

  Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje pomoc w napisaniu pracy licencjackiej, jak długo trzeba czekać oraz w jaki sposób jest to realizowane? Praca na ok. 60 stron
  Pozdrawiam

 6. Finanse publiczne, praca magisterska

  Witam , potrzebuję pomocy w wyborze tematu pracy magisterskiej. Obszar jaki mnie interesuje to finanse publiczne, do wyboru mam: ” System podatkowy w Polsce i krajach zagranicznych, dostosowanie systemów do działa UE” oraz ” Perspektywa finansowa Unii Europejskiej”. Który temat jest przyjemniejszy, jaki byłby koszt napisania takiej pracy ?

 7. Dziękuje!

  Serdecznie dziękuje za napisanie pracy licencjackiej, promotor był pod wrażeniem ujęcia tematu oraz doboru literatury. Obrona była samą przyjemnością. Przede mną teraz wybór tematu na pracę magisterską.

 8. Konsultacja...

  Potrzebuję pomocy w napisaniu pracy na zaliczenie. Temat dowolny, ok. 20 stron, określona struktura ( wstęp, rozwinięcie, podsumowanie oraz bibliografia). Czy istnieje możliwość konsultacji w kwestii wyboru tematu ?

 9. Temat pracy: Zróżnicowanie bezrobocia w...

  Temat pracy: Zróżnicowanie bezrobocia w Polsce wg województw w latach 2000-2016.

 10. Dynamika PKB w Polsce w ostatnich 10 latach....

  Dynamika PKB w Polsce w ostatnich 10 latach. Jaka była tendencja wzrostowa czy spadkowa. Zrobic wykres liniowy i podać źródło.
  prosze o wycene

Zadaj pytanie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *