Pisanie prac z filologii rosyjskiej

Po wielu latach przerwy, język rosyjski znów stał się modnym i popularnym językiem zarówno w świecie nauki, kultury jak i biznesu. Absolwenci filologii rosyjskiej mogą liczyć nie tylko na otrzymanie posady nauczycieli, wykładowców i tłumaczy, ale także znajdują zatrudnienie w dużych przedsiębiorstwach międzynarodowych, w instytucjach badawczych i w placówkach kulturalnych, jak również w szeroko pojętej branży handlu i usług. Osoby z doskonałą znajomością tego języka coraz częściej są poszukiwane na szerokim rynku pracy.

Absolwent filologii rosyjskiej powinien wykazywać się nie tylko doskonałą znajomością języka ale także kultury i historii krajów rosyjskojęzycznych. Powinien także bez trudu umieć porozumiewać się w sprawach zawodowych. Studia na kierunku filologia rosyjska uczą otwartości na różnorodność języków, kultur i obyczajów.

Z zakresu filologii rosyjskiej tworzy się opracowania w formie referatów, prac zaliczeniowych, redaguje się prace magisterskie, licencjackie, doktoranckie, a także publikacje naukowe.

Pytania

 1. pisanie pracy licencjackiej

  Pisza panstwo prace w jezyku rosyjskim ?? temat mojej pracy licencjackiej to : Obraz kobiet w dramatach czechowa.
  Zalezy mi na czasie.
  Pozdrawiam,
  Laura

 2. cena pracy magisterskiej

  Mam pracę na temat; Topos domu w twórczości Achmatowej i Cwietajewej. Praca na min 50 stron. Ile wyniesie jej napisanie?

 3. Mam pracę na temat : Проблематика и поэтика...

  Mam pracę na temat : Проблематика и поэтика повести Л.Петрушевской «Мальенкая Грозная» .Termin jest niby koniec grudnia ale w grudniu chciałbym oddać drugi rozdział czyli ok.40 stron.Czy jest możliwe takie zamówienie do zrealizowania , jak tak to prosze o kontakt.

 4. Referat jyzk rosyjski

  Dzień dobry,

  Piszę w sprawie napisania przez Państwa pracy (referatu) na 3 pełne strony (z przypisami) z zakresu językoznawstwa na jeden z poniższych tematów:

  1. Заимствования в русском языке до начала XX в.
  2. Типы иноязычных заимствований.
  3. Способы освоения иноязычной лексики

  Temat do wyboru przez Państwa.
  termin realizacji do 21.05

  Czy byłaby możliwość realizacji owego zlecenia ? Jaki byłby jego koszt?

 5. pomoc przy pracy

  Dobry wieczór,
  Piszę do Państwa w związku z napisaniem pracy licencjackiej na temat porównania wybranych pism handlowych Polski i Rosji (w języku rosyjskim). Niestety, mój promotor nie wytłumaczył dokładnie, jak ta praca powinna wygladać. Tak więc zwracam się z pytaniem, czy możliwa byłaby pomoc w napisaniu takiej pracy( pomoc przy szukaniu materiałów, poprawianie już napisanych przeze mnie fragmentów). Chciałabym także zaznaczyć, że zależy mi na tym, aby napisać ją samej, potrzebny mi jedynie ktoś, kto będzie mi ją sprawdzał, podpowiadał i doradzał. Czy zajmują się państwo także tym rodzajem pomocy? Jeżeli tak, to jaka byłaby cena takiej pomocy?

 6. Czy zajmują się państwo także korektą?

  Czy zajmują się państwo także korektą?

 7. Pomoc przy napisaniu pracy na temat:...

  Pomoc przy napisaniu pracy na temat: porównanie języka sportowego polski i rosji

 8. Pomoc ekspresowa

  Chcę pomóc mojej córce, ponieważ ze względu na stan zdrowia (ciężka choroba przewlekła) nie zdążyła z przygotowaniem się na czas. Już na czwartek Potrzebny plan pracy licencjackiej wraz z podaniem literatury na temat: „Specyfika tłumaczenia bajek rosyjskich na wybranych przykładach” – szczegóły podam mailem.

 9. Praca dyplomowa

  Czy podjęliby się Państwo napisania pracy podyplomowej w języku rosyjskim ? Niestety ze względu na wiele obowiązków nie będę w stanie sama jej napisać. Zależy mi przede wszystkim na tym, aby była dobra pod względem merytorycznym, gramatykę mogę w razie potrzeby poprawić. Temat pracy podam drogą mailową. Proszę o szybką odpowiedz.

 10. Napisanie pracy w dwóch językach

  Jaki jest cena prac pisanych w dwóch obcych językach? Czy jest taka możliwość? Ile by to kosztowało?

 11. Mam do napisania prace licencjacką z języka...

  Mam do napisania prace licencjacką z języka rosyjskiego. Specjalność jezykoznawstwo rosyjskie.
  Czy bylibyscie w stanie mi pomóc?

 12. Praca...

  Dzień dobry,
  Pisze z pytaniem czy bylibyście w stanie mi pomóc przy pisaniu pracy licencjackiej w języku rosyjskimi?

Zadaj pytanie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *