Pisanie prac z hotelarstwa i turystyki

Rekreacja, turystyka i hotelarstwo to nowe dziedziny nauki, które nadal dynamicznie się rozwijają, bowiem kierunki te są dobrze rokujące na przyszłość. Turystyka jest motorem napędowym gospodarek wielu krajów. W tej gałęzi usług znajdują zatrudnienie miliony osób. Rozwój usług turystycznych obserwuje się nie tylko patrząc na znaczących inwestorów budujących znane sieci luksusowych hoteli, ale także coraz częściej są to małe pensjonaty czy rodzinne gospodarstwa agroturystyczne, równie chętnie odwiedzane przez turystów.

By odnaleźć się na rynku usług hotelarsko – turystycznych niezbędne jest pozyskanie gruntownej wiedzy z tej dziedziny oraz poznanie zagadnień marketingowych.

Naukę w zakresie turystyki i rekreacji oferuje wiele polskich uczelni, ale na kierunkach tych kształcą także szkoły średnie.
Problematyka poruszana w toku studiów z zakresu hotelarstwa i turystyki jest bardzo interesująca, dotyczy bowiem zagadnień marketingowych, ekonomicznych, zgłębiania wiedzy o regionach turystycznych, ciekawych miejscach, ich historii, geografii, kulturze i języku. Studia te kierowane są przede wszystkim do osób aktywnych.

Wszystko to stwarza nieograniczone możliwości wyboru interesującej tematyki prac zaliczeniowych, referatów i opracowań naukowych na tym kierunku nauczania.

Pytania

 1. Czy jest możliwość napisania przez Państwo...

  Czy jest możliwość napisania przez Państwo takiej pracy i jaki był by to koszt?
  Temat pracy: Działalność kulturalno – rozrywkowa w hotelu – zakres, wyposażenie.
  Pozdrawiam

 2. odpowiedz na zadane pytanie

  dzien dobry! Chcialam sie zorientować, czy mogę uzyskać odpwoiedz na zadane przeze mnie pytanie. Dotyczy to pracy mgr,a nie umiem sobie z nim poradzic?Prosze o odpowiedz oraz koszt. Wtedy wyśle pytanie.Ma dotyczyć ok szczesc, siedem zdan

 3. Poprawa pracy licencjackiej

  Witam.
  Mam do poprawy pracą licencjacką napisaną przeze mnie. Praca dotyczy Oceny zagospodarowania turystyczno-rekreacyjnego w Ojcowskim Parku Narodowym. Praca w większości jest bardziej teoretyczna niż badaniowa. Chciałabym się dowiedzieć jaki byłby koszt poprawy. Praca ma ok 53 stron.
  Czekam na informację.
  Dziękuję

 4. Praca na niedziele?

  Witam, czy mogę liczyć na napisanie pracy na niedzielę temat Franchising w turystyce? Będę bardzo wdzięczna jeśli bedzie taka możliwość.

 5. Czy mogę prosić o napisanie pracy...

  Praca na temat: Specyfika funkcjonowania Narodowych Organizacji Turystycznych (NTO) na przykładzie Belgii. Oto najważniejsze punkty dot. struktury pracy:
  1) Geneza powstania NTO, cele, zadania, struktura organizacyjna.
  2) Analiza źródeł finansowania, budżetu promocyjnego
  3) Działania w ramach Brandingu, produkty markowe
  4) zdefiniowanie USP (Unikalnej Propozycji Sprzedaży), wizerunek turystyczny w opinii turystów
  5) przykłady realizowanych przez NTO projektów w ostatnich latach, planowane kampanie
  6)wnioski
  7. bibliografia, źródła
  Jaka byłaby cena za stronę? Termin 22.03.2015

 6. Zapytanie o pracę empiryczną

  Proszę mi powiedzieć, czy realizują Państwo prace empiryczne? Czy za przeprowadzenie badań ponosi się dodatkowe koszta? Ile czasu zajmuje napisanie takiej pracy?

 7. Napisanie pracy z...

  Do napisania mam pracę porównawczą atrakcji turystycznych Sycylii oraz Hawany. Mogę opierać się na literaturze, filmie, internecie. Pełna dowolność. Praca nie może przekroczyć 20 stron A4, termin do końca września tego roku.

Zadaj pytanie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *