Pisanie prac z informatyki

Informatyka stanowi stosunkowo młodą i wciąż rozwijającą się dziedzinę nauki. Określana jest także jako nauka przyszłości, bowiem technologie informatyczne wkroczyły już niemalże wszędzie, w każdą dziedzinę życia i gospodarki. Trudno jest wyobrazić dziś sobie życie bez telefonu, komputera czy funkcjonowanie nawet najmniejszego przedsiębiorstwa produkcyjnego bez maszyn i urządzeń wykorzystujących technologie informatyczne.

Informatyka wybierana jest przez studentów jako kierunek kształcenia dający możliwość znalezienia w przyszłości ciekawej i dobrze płatnej posady w każdym z sektorów gospodarki, handlu i usług czy w świecie finansów.
Wraz z rozwojem nowych technologii wciąż poszerza się pole zainteresowań tej dziedziny nauki, stwarzając tym samym możliwość wyboru dla każdego studenta problematyki pracy dyplomowej odzwierciedlającej jego indywidualne zainteresowania.

Proponujemy łączenie w opracowaniu zagadnień z pogranicza kilku nauk, co uczyni je ciekawszym i bardziej wartościowym dla osób oceniających.

Chętnie podzielimy się z Państwem propozycjami tematów na dobrą pracę licencjacką, magisterską, inżynierską i doktorancką.

Pytania

 1. Witam, temat pracy Infrastruktura klucza...

  Witam, temat pracy Infrastruktura klucza publicznego PKI.
  Potrzebuje konkretnej pomocy.

 2. Zlecę napisanie pracy inżynierskiej z...

  Zwracam się z następującą kwestią: prosty cms do i wraz z blogiem o turystyce(kod strony tylko php i html, bez sqla) oraz praca do tego ok. 60 stron w jak najkrótszym terminie. Proszę o podanie realnych (np tydzień) terminów oraz kwoty i sposobu płatności.

 3. Napisanie pracy inżynierskiej z informatyki

  Chciałbym zapytać o możliwość stworzenia pracy inżynierskiej. Nie mam jeszcze tematu, nie mogę się zdecydować. Najbliższy jest mi temat „Wdrożenie systemu BI w firmie” lub coś pokrewnego. Ile trwa napisanie takiej pracy i jaki jest koszt?

 4. praca

  Witam, szukam pomocy w napisaniu pracy zaliczeniowej przedmiot podstawy informatyki. Jestem studentem I roku politechniki. Praca powinna zawierać sie w 20-25 str. Czy pomógłby mi Pan/i w jej napisaniu? Jeżeli tak, ile taka pomoc by kosztowała?

  Prosiłbym o przygotowanie w Wordzie referatu (odnośnie nagłówków, stopek, numeracji, spisów – screeny pokazujące gdzie dana funkcja znajduje sie w programie oraz opisy tych funkcji, do czego sluza itd), w którym zweryfikuje Pan przydatność Worda do pisania prac naukowych.
  Chodzi o to by pokazać dobre i słabe strony tego edytora dla kogoś kto pisze dużo tekstów naukowych, może porównać Worda z innymi narzędziami.
  Specyficzne potrzeby naukowców to zarządzanie przypisami (źródłami), odpowiednie style ich formatowania (takie – proszę poszukać w internecie artykułów na ten temat m.in. pod hasłem „menadźer lub generator bibliografii” (np. zaczynając tu: http://ekulczycki.pl/tag/menedzer-bibliografii/) – pownien się pan przyjrzeć takim narzędziom jak Mendeley, Citavi, EndNote, Zotero inne.
  Druga sprawa to praca grupa – pisanie artykułu przez kilku naukowców – jak tu Word wspiera takie potrzeby?
  Proszę zwrócić uwagę na koszty – to czego Word sam nie potrafi załatwia się różnymi wtyczkami czy integracją z innymi programami – czy to kosztuje? Czy jest warte swojej ceny?

  Oczywicie nie bedzie to praca inzynierska ani licencjacka, tylko zaliczenie przedmiotu
  Pozdrawiam, Tomasz

 5. Witam serdecznie mam do napisania pracę...

  Witam serdecznie mam do napisania pracę inżynierską z informatyki na następujący temat : „Metody szyfrowania danych w sieci komputerowej na podstawie szyfru RSA”. Praca powinna być napisana do końca marca ,lecz zawsze mogę ją przedłużyć jeśli zajdzie taka potrzeba.Praca ma mieć dwie części a , więc część opisową oraz część projektową.Co do
  części opisowej można opisać historię szyfrowania oraz napisać
  również o metodach bezpieczeństwa danych .W części projektowej trzeba napisać program w C++ prezentujący szyfr RSA a następnie przetestować go w pakiecie CrypTool. CrypTool jest wolnym programem edukacyjnym z
  dziedziny kryptologii.Proszę o informację co do możliwości podjęcia się tej pracy.

 6. Praca inż.

  Witam!
  Czy podjął by się Pan napisania ostatniego rozdziału pracy inżynierskiej z Informatyki na Politechnice Poznańskiej?
  Ten rozdział wygląda tak:
  Projekt: Analiza porównawcza wybranych systemów klasy ERP
  1. Wybór zbioru systemów ERP w celu przeprowadzenia analizy porównawczej
  2. Określenie zestawu kryteriów stosowanych w procesie analizy porównawczej
  3. Wyniki analizy porównawczej wybranych systemów klasy ERP.

  Proszę o maila albo o kontakt telefoniczny 605218151

  Pozdrawiam
  DM

 7. .NET framework

  Dzień dobry. Chciałem zapytać, czy jest możliwe zamówienie u Państwa pracy inż. z tworzenia aplikacji internetowej w .NET łącznie z dokumentacją do niej? Jeśli tak, to jaki byłby tego koszt? Termin realizacji to około 1-2 miesięcy.

 8. Praca dyplomowa z informatyki

  Który temat Wg Państwa jest ciekawszy? „Metodyki wdrażania systemów informatycznych” czy „Projekt osiedlowej sieci komputerowej” Czy podjęliby się Państwo napisania takiej pracy? Nie ukrywam, że jest to nie lada wyzwanie.

 9. Temat pracy

  Pomogą Państwo w doborze tematu i literatury do pracy inż? Czas goni, a ja nadal nie mogę się zdecydować. Jaki jest czas realizacji pracy inż, która przedstawia proces tworzenia aplikacji bądź programu komputerowego?

 10. Witam. Potrzebuje pomocy w dokonczeniu pracy...

  Witam. Potrzebuje pomocy w dokonczeniu pracy inzynierskiej ( czesc praktyczna). Temat pracy : Budowa sieci komputerowej z obsluga komunikacji bezprzewodowej dla budynku instytucji publicznej.

 11. Witam. Potrzebuję pomocy w dokonczeniu pracy...

  Witam. Potrzebuję pomocy w dokonczeniu pracy tj. część praktyczna Temat to : Projekt sieci komputerowej dla instytucji pub. z urządzeniami Cisco.

 12. Witam mam prace do napisania na temat...

  Witam mam prace do napisania na temat bezpieczewnstwo danych w procesie przetwarzania kryptowalut

 13. Witam potrzebuje pomocy w ogarnięciu...

  Witam potrzebuje pomocy w ogarnięciu programu Cryptool 2.0. Chodzi o to że potrzebuje zrzutow ekranu o kilku szyfrach blokowych. Dosłownie po 2 zrzuty ekranu max.

Zadaj pytanie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *