Pisanie prac z nauk społecznych

Nauki społeczne to grupa nauk w których istotną rolę ma dane społeczeństwo, jego historia, kultura i obyczaje. Jeszcze do niedawna uważano, że wykształcenie zdobyte w jednej z tych dyscyplin nie rokuje w przyszłości znalezienia dobrze płatnej posady. Absolwent zyskiwał jednak uznanie społeczne. Nic bardziej mylnego. Obecnie wiele firm zatrudnia specjalistów z tej dziedziny, proponując im korzystne warunki współpracy. Zarówno duże przedsiębiorstwa jak i niewielkie firmy potrzebują fachowców z zakresu socjologii, psychologii, szeroko rozumianych przemian społecznych, znających zasady funkcjonowania różnorodnych zbiorowości. Studia na tym kierunku mają więc charakter interdyscyplinarny.

Tematyka zagadnień z zakresu nauk społecznych to ogromne spektrum interesujących problemów, jakie można podjąć w czasie tworzenia własnego opracowania naukowego, referatu, pracy zaliczeniowej, licencjackiej czy magisterskiej, a także duże pole badawcze wykorzystywane w czasie pisania prac doktoranckich.

Pytania

  1. Analiza statystyczna i roz. dot. metodologii

    Obecnie jestem na III roku psychologii, uczęszczam na proseminarium z psychologii religii i psychologii społecznej. Tematem mojej pracy proseminaryjnej jest ” Poczucie jakości życia u matek samotnie wychowujących dzieci. ” Chciałbym policzyć korelację pomiędzy wynikamy uzyskanymi z grupy samotnych matek oraz z grupy kontrolnej. Czy zajmują się Państwo analizą statystyczną ? Badania przeprowadziłabym sama, jednak będę potrzebowała pomocy w napisaniu rozdziału dotyczącego metodologii oraz analizy i interpretacji wyników. Proszę o odpowiedz.

  2. Czas realizacji

    Jaki jest czas realizacji pracy magisterskiej? Praca z dziedziny Nauk Społecznych.

  3. PRACA PODYPOLOMOWA

    Witam Ile kosztuje napisanie pracy od nowa i jaki termin bo mam termin do 5 lipca 2016 oddać całą pracę . Proszę o odpowiedz Z poważaniem Natalia Zganiacz

Zadaj pytanie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *