Pisanie prac z pedagogiki

Pedagogika określana jest także jako sztuka kształtowania postaw młodego pokolenia. W skład pojęcia pedagogiki wchodzi cały zespół nauk o wychowaniu. Ukończenie studiów na tym kierunku daje dużą satysfakcje i uznanie społeczne. Pedagogika odnosi się głownie do dzieci i młodzieży, często trudnej. Zdarza się wiec, że procesy wychowawcze spotykają się z odrzuceniem i buntem. Studia na tym kierunku kierowane są więc do osób posiadających szczególne predyspozycje do pracy z młodzieżą, a nawet pewien rodzaj powołania do służby w pomocy innym.

Obecnie uczelnie pedagogiczne otwierają coraz więcej nowych specjalności w zakresie nauki pedagogiki. Rosnącą popularnością cieszą się takie kierunki jak: animacja kultury, pozytywna resocjalizacja czy logopedia z audiologią i inne.
Absolwenci pedagogiki z powodzeniem znajdują zatrudnienie w wielu placówkach oświatowych, opiekuńczo-wychowawczych czy ośrodkach pomocy społecznej.

Szerokie pole badawcze dyscyplin wchodzących w skład wielu specjalności z zakresu kształcenia na kierunku pedagogicznym stwarza możliwość wyboru interesującej tematyki na autorskie opracowanie dyplomowe, ukazujące w sposób innowacyjny spojrzenie na problemy wychowania współczesnej młodzieży.

Proponujemy łączenie w pracy zagadnień z pogranicza kilku nauk, co uczyni opracowanie bardziej wartościowym dla recenzenta i promotora.

Chętnie podzielimy się z Państwem propozycjami tematów na dobrą pracę licencjacką, magisterską, inżynierską i doktorancką.

Pytania

 1. Prośba o wycenę

  Kompetencje zawodowe nauczycieli- analiza.
  10 stron
  Bibliografia nie starsza niż 12 ostatnich lat
  Dopuszczalny poziom plagiatu: 20%
  termin: 03.07.2012

 2. pedagokika praca zaliczeniowa na studia

  Witam serdecznie
  Czy istnieje możliwość napisania pracy na temat Rodzina współczesna – cykl życia rodzinnego, ma to być projekt na przykładzie własnej rodziny, do 10 stron max
  Proszę o wycene, Praca miałaby być na przyszły piątek
  Z góry dziękuję
  Pozdrawiam

 3. Wkład Kamńskiego w rozwój pedagogiki...

  Wkład Kamńskiego w rozwój pedagogiki społecznej i opiekuńczej .
  Na piątek 30.11 max. 6stron

 4. proszę o wycene

  jestem studentką 2 roku pedagogiki wczesnoszkonej z wychowaniem przedszkonym, mam do napisania prace, niestet trochę się tych prac nazbierało ,a w domu 3 miesięczna córeczka, więc wybrałam najtrudniejszą do której nie mam kiedy przysiąść , podaje temat i zagadnienia, proszę o inf czy jest w stanie się PAni podjąć pracy,
  3 strony
  wybrać koncepcję pedagogiczną na zaliczenie z książki Śliwerski,Kwieciński Pedagogika tom II
  jak ta koncepcja moze pomóc mi w zawodzie pedagoga
  przesłanki teoretczne(aksjologiczne,psychologiczne,socjologiczne, metodyczne)
  jakie walory odczytyję w wybranej koncepcji z punktu widzenia współczesności, które poglądy mnie nie przekonują

 5. mam do napisania prace dyplomową do 30 stron...

  mam do napisania prace dyplomową do 30 stron o temacie sytuacja szkolna dziecka niepełnosprawnego ruchową na sobote tj.09.02 proszę o szybką odpowiedz

 6. Szkola promująca zdrowie

  referat -Szkoła promująca zdrowie w kontekscie uwarunkowań rozwoju psychiczno-fizycznego dzieci i młodzieży 3-4 str.A3 koszt referatu

 7. Konspekt

  Chciałam zapytać o napisanie konspektu z przedmiotu „Terapia pedagogiczna”
  konspekt ma byc przygotowany na 45min zajęcia dla dzieci lub jednego dziecka indywidualnie.
  Mają się w nim znajdować3 metody prowadzone w terapi.

 8. temat pracy doktorskiej

  Chciałabym napisać pracę doktorską z pedagogiki, ale nie mogę znaleźć tematu, który by mnie tak bardzo zainteresował. Czy mogłabym prosić o jakies przykładowe tematy rozpraw. Z góry dziękuję za odpowiedź…

 9. praca magisterska

  Witam, interesuje mnie przygotowanie planu do mojej przyszłej pracy magisterskiej której tematyka miałaby się opierać na przykładowym temacie kory oczywiście też jest do dokładnego odpracowania wraz z nim bibliografie około 20 -25 pozycji i wstęp do pracy. Temat pracy Trudności dzieci słyszących, niesłyszących rodziców.dzieci Coda. Termin 2014-03-13 Proszę o wycenę.

 10. Dobry wieczór. Chciałam zapytać, czy jest...

  Dobry wieczór. Chciałam zapytać, czy jest możliwość napisania pracy zaliczeniowej z pedagogiki przez Pana / Panią. Temat pracy brzmi następująco: Rodzina, szkoła, grupa rówieśnicza i mass media jako środowiska wychowawcze. Praca ma określone wymogi. II. Struktura pracy

  Praca – na wybrany jeden temat – ma charakter opracowania naukowego. Powinna składać się z części:

  Część 1 – Wstęp – uzasadnienie wyboru tematu (nie więcej niż 3 strony)
  Część 2 – Rozwinięcie tematu
  Część 3 – Zakończenie i podsumowanie – w jaki sposób zaprezentowaną wiedzę teoretyczną można wykorzystać w praktyce pedagogicznej? (nie więcej niż 7 stron)

  Części 1, 2 i 3 powinny łącznie liczyć nie mniej niż 20 stron oraz nie więcej niż 25 stron wydruku komputerowego – opis techniczny w punkcie III.

  Streszczenie – nie wlicza się do wymaganego limitu stron pracy

  Spis bibliografii – nie wlicza się do wymaganego limitu stron pracy

  Proszę opatrzyć pracę stroną tytułową, na której znajdzie się imię i nazwisko autora oraz tytuł pracy. Strona tytułowa, tak jak streszczenie i spis bibliografii, nie wlicza się do wymaganej liczby stron pracy.

  III. Opis techniczny wydruku pracy:

  1. Jedna strona wydruku: marginesy boczne po obu stronach po 3 cm, marginesy górny i dolny – po 2, 5 cm. Czcionka Times New Roman 12, interlinia 1,5.

  2. Strony pracy są ponumerowane.

  3. Oddajemy pracę do oceny tylko w formie niepogniecionego, estetycznego wydruku komputerowego. Nie będą przyjmowane rękopisy, prace przesyłane pocztą elektroniczną ani prace dostarczone na nośnikach elektronicznych.

  Muszą być także przypisy i bibliografia. Proszę zatem o wycenę, jeśli podjęłaby się Pani / Pan napisania pracy.

 11. Co bym mogła zbadać w mojej pracy...

  Co bym mogła zbadać w mojej pracy licencjackiej? Temat to : Zabawa jako podstawowa forma aktywności dziecka w wieku przedszkolnym . Proszę o pomoc bo jeśli nic nie wymyśle to mój promotor narzuci mi temat :/

 12. Licencjat z pedagogiki

  ” Gry komputerowe, oraz ich wpływ na rozwój dziecka” to temat mojej pracy licencjackiej. Proszę o pomoc w stworzeniu struktury pracy czyli poszczególnych rozdziałów, chciałabym żeby całość wyniosła ok 70 stron.

 13. referat

  Ile kosztowałby napisane referatu na 10 stron A4? Temat dowolny.

 14. Referat...

  Witam serdecznie,
  Interesuje mnie ile wyniósłby koszt napisania 5stronicowej pracy na temat „Twórczy wymiar języka ( kreatywność języka) ” pracę muszę oddać 21.01.2016 więc najlepiej termin to 20.01. Bardzo proszę o odpowiedź

 15. Ile kosztuje napisanie pracy licencjackiej?

  Ile kosztuje napisanie pracy licencjackiej?

 16. Mam napisać pracę na temat Adaptacja...

  Mam napisać pracę na temat Adaptacja 3-letniego dziecka w przedszkolu,co mogę w tej pracy zbadać? lub Zabawa jako główna forma aktywności w przedszkolu,a co mogę w tym temacie zbadać,jakie metody, narzędzia i firmy badawcze.Proszę o podpowiedź.

Zadaj pytanie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *