Pisanie prac z politologii

Nauka politologii w Polsce jest stosunkowo młodą dyscypliną, jej geneza sięga początku XX wieku. Politologia zaliczana jest do grupy nauk społecznych. Przedmiotem zainteresowań politologii jest całokształt działań związanych ze sprawowaniem władzy oraz jej rola w życiu społecznym. Kierunek ten ściśle związany jest z innymi dziedzinami pokrewnymi jak: socjologia, psychologia, komunikowanie społeczne czy marketing polityczny. Nauki polityczne zajmują się przede wszystkim rozważaniami czysto teoretycznymi, jednakże opierają się również na dorobku nauk badawczych. Kierunek ten ma więc charakter interdyscyplinarny.

Zadaniem politologów jest przede wszystkim doradzanie liderom i partiom politycznym w kwestii sprawowania władzy.
Problematyka poruszana w toku studiów z zakresu nauk politycznych jest bardzo szeroka. Zagadnienia polityczne są tematami wielu opracowań naukowo- badawczych, między innymi prac licencjackich, magisterskich, a także doktoratów.

Chętnie podzielimy się z Państwem propozycjami tematów na własne opracowanie dyplomowe lub zaliczeniowe z zakresu politologii.

Pytania

 1. PILNE

  Witam, jestem bardzo zainteresowana waszą ofertą, zleciłabym napisanie 30 pozycji bibliografii(dokłądne wytyczne podam później), analizy filmu, serialu i gazety, oraz recenzji książki politologicznej .na kiedy jak najszybciej mogłabym dostac prace. ile by mnie to kosztowało? prosze o szybki kontakt

 2. mam do ...

  Mam do napisania 12 stron Konflikt pakistańsko-indyjski na 1 czerwca ile by mnie to kosztowało? proszę o kontakt

 3. praca

  witam, mam do napisania pracę końcową studia podyplomowe, w zakresie polityka wew i zew lub system prawny lub system parlamentarny lub siły zbrojne Niemiec.

 4. Dzien dobry, mam do napisania prace...

  Dzien dobry, mam do napisania prace „Socjalizm naukowy i socjalizm utopijny. Dlaczego mysl polityczna Marksa rozni sie od mysli politycznej jego poprzednikow ?”. Praca ma miec 15 stron A4. Chcialabym zapytac czy podjelaby sie Pani napisania takiej pracy i ile by mnie to kosztowalo ? Pozdrawiam

 5. Bibliografia

  Potrzebuję pomocy w sporządzeniu bibliografii do pracy dot. zagadnienia pluralizmu i kultury politycznej. Wymagane jest ok 30 pozycji – książki aktualne, nowe, naukowe. Czy podjęliby się Państwo?

 6. Zlecenie pracy do napisania

  Chciałbym zlecić Państwo napisanie pracy doktorskiej, wszystkie informacje podam drogą mailową.

Zadaj pytanie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *