Pisanie prac dyplomowych

Pytania

 1. Mam do napisania pracę na wczoraj, temat:...

  Mam do napisania pracę na wczoraj, temat: Regionalne zróżnicowanie wydatków publicznych bieżących gmin i miast na prawach powiatu w Polsce w latach 1998-2012.
  Praca ma mieć ok. 7-8 stron. Proszę o kontakt.

 2. filologia rosyjska licencjat

  witam, mam pytanie interesuje mnie napisanie pracy licencjackiej z jezykoznawstwa z filologi rosyjskiej, prosze o informacje czy sa panstwo w stanie i na jakiej zasadzie. pozdrawiam

 3. ile kosztowałoby napisanie 3 rozdziału...

  ile kosztowałoby napisanie 3 rozdziału pracy(badania własne) ? ankiety mam juz gotowe, wyniki badań tez podliczone tylko po prostu potrzebuje wykresy, tabelki i opis do nich wraz z badaniami innych naukowcow itp

 4. ile kosztuje gotowa praca licencjacka

  Witam, chciałabym zapytać ile kosztuje zredagowanie i rozbudowanie gotowej (napisanej przeze mnie) pracy licencjackiej z filologii rosyjskiej? mam niecałe 20 stron, brak wstępu i zakończenia, trzeba to wszystko przeredagować, żeby można było to nazwać pracą.

 5. Ile kosztowało by napisanie całej pracy koło...

  Ile kosztowało by napisanie całej pracy koło 60-70 str, na temat fotogrametria i teledetekcja w prognozowaniu klęsk żywiołowych

 6. Praca dyplomowa

  Witaj potrzebuję pracy dyplomowej z bhp, studia podyplomowe, +-25 stron, temat dowolny, pracuję w szkole może coś w tym kierunku ale nie koniecznie, proszę o wycenę.Pozdrawiam

 7. Czy jest możliwość napisania jednego...

  Czy jest możliwość napisania jednego rozdziału pracy inżynierskiej, około 15 stron, do końca przyszłego tygodnia? W jakiej cenie? Proszę o szybką odpowiedź!

 8. Hello. Can I get here help in writing my...

  Hello. Can I get here help in writing my thesis dessertation in economics? 20 000 words. I’m not sure with the topic yet. Maybe you could help with thah? something on Globalization. please answer asap and write approximate price.

 9. Cena rozdziału

  Mam do napisania pracę na temat „Źródła finansowania małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce”. Ile kosztowałby 1 rozdział + plan pracy?

 10. praca dyplomowa

  Witam
  jaka jest cena napisania przez Panstwa jednego rozdzialu? teoretycznego??? temat rola internetu w edukacji wczesnoszkolnej?

 11. Projekt inżynierski BHP i ergonomia

  Witam interesuje mnie wycena takiej pracy. Jest to projekt inżynierski ( około 25 stron) na Politechnice Śląskiej. Część materiałów oraz ogólny szkic pracy już mam. Czas realizacji oraz cena. Jak wyglądają u Państwa poprawki itp?

 12. Praca licencjacka po rosyjsku...

  Ile kosztuje korekta pracy licencjackiej z filologii rosyjskiej na 37 stron?

 13. ile zaplace za korekte i sformatowanie pracy...

  ile zaplace za korekte i sformatowanie pracy magisterskiej – 50 str. z filologii angielskiej – temat – motywacja. Praca w jezyku angielskim.

 14. Witam. Potrzebuję pracy dyplomowej z zakresu...

  Witam. Potrzebuję pracy dyplomowej z zakresu finansów , rachunkowości lub prawa podatkowego
  / st.podyplomowe/.Temat dowolny na ok.50-60 stron.

 15. pomoc przy pracy

  Witam,
  Chciałbym zapytać o pomoc przy pracy doktorskiej z prawa konkurencji. Czy istnieje taka możliwość?

 16. praca zaliczeniowa z marketingu...

  Witam,
  Chciałabym zapytać czy istnieje możliwość napisania przez Państwa pracy zaliczeniowej z marketingu międzynarodowego na temat: Strategie produktu na rynkach międzynarodowych i kształtowanie asortymentu na przykładzie Hilton Worldwide, Qubus i Best Western na rynkach USA, Europy (Polska, Niemcy, Francja) oraz na rynkach Europy Wschodniej (Rosja, Ukraina i Białoruś). Chodzi o 10 stron konkretnych informacji i porównanie strategii na wyszczególnionych rynkach, bez żadnej teorii. Prosiłabym o wycenę pracy. Pozdrawiam serdecznie 🙂

 17. PRACA MAGISTERSKA: Temat: Urząd Skarbowy w...

  PRACA MAGISTERSKA: Temat: Urząd Skarbowy w XYZ. termin 20.01.2017 (dot. pierwszego rozdziału); ilość stron: ok 70 (dot. całości pracy); posiadam plan pracy.
  Czy jest możliwość wykonania pracy w takiej tematyce i jaki byłby koszt?

 18. Witam, chciałam zapytać o koszt napisania...

  Witam, chciałam zapytać o koszt napisania magisterki na ok. 80 stron – temat to „Wykorzystanie funduszy unijnych w gminie”. pozdrawiam.

 19. Temat: Konstrukcje budynków wysokich w...

  Temat: Konstrukcje budynków wysokich w terenach sejsmicznych

 20. Czy ktoś podejmie się pomocy

  Chciałem współpracować w napisaniu pracy inżynierskiej: Konstrukcje budynków wysokich w terenach sejsmicznych.

 21. Pingback: Pisanie pracy dyplomowej a brak czasu - Informujemy24.pl

 22. Pingback: Praca dyplomowa – kto może nam pomóc? – Publikuj.com.pl

Zadaj pytanie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *