Pisanie prac ze stosunków międzynarodowych

Stosunki międzynarodowe to dyscyplina akademicka, której przedmiotem zainteresowań są wszelkie relacje zachodzące na płaszczyźnie międzynarodowej. Nauka ta zaliczana jest do kręgu nauk politycznych, a także społecznych. Niewątpliwie kierunek ma charakter interdyscyplinarny, gdyż korzysta z dorobku takich nauk jak: psychologia, socjologia, prawo, ekonomia, historia, politologia i inne. Pole badawcze stosunków międzynarodowych obejmuje zjawiska o zasięgu globalnym, a dziedzina dotyka kwestii politycznych, gospodarczych, ekonomicznych, wojskowych i kulturowych, czasem nawet religijnych.

Tematyka zagadnień z zakresu stosunków międzynarodowych to ogromne spektrum interesujących problemów, jakie można podjąć w czasie tworzenia własnego opracowania naukowego, referatu, pracy zaliczeniowej, licencjackiej czy magisterskiej, a także duże pole badawcze wykorzystywane w czasie pisania prac doktoranckich.

Pytania

 1. praca licencjacka

  Witam, pisze prace na temat ropy naftowej, historia, uzaleznienie od niej, wydobycie. Czy moglabym liczyc na wasza pomoc? 30-40 stron maszynopisu. Ile wynosi koszt? Pozdrawiam

 2. rozdział trzeci

  Witam! Chciałabym się zapytać czy jest możliwość napisania jednego rozdziały pracy licencjackiej? Dwa pierwsze napisałam samodzielnie, jednak z trzecim jest już gorzej, brak weny, czasu dlatego też chciałam się zwrócić do Państwa o pomoc. Wyżej podałam tytuł całej pracy licencjackiej, jednak schemat trzeciego rozdziały wygląda następująco:

  Analiza polityki wybranych państw członkowskich UE
  3.1. Wielka Brytania
  3.1.1. Formy statusu uchodźcy i podstawa prawna.
  3.1.2. Procedura azylowa.
  3.1.3. Ochrona socjalna uchodźców.
  3.2. Francja
  3.2.1. Formy statusu uchodźcy i podstawa prawna.
  3.2.2. Procedura azylowa.
  3.2.3. Ochrona socjalna uchodźców.
  3.3. Republika Federalna Niemiec.
  3.3.1. Formy statusu uchodźcy i podstawa prawna.
  3.3.2. Procedura azylowa.
  3.3.3. Ochrona socjalna uchodźcy

  Jeśli chodzi o wymogi edytorskie to standardowo czcionka 12 times new roman, 1.5 odstępy, akapity, przypisy. Do 20 stron. Termin realizacji do 26 czerwca.
  Z góry dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam 🙂

 3. temat; różnice kulturowe miedzy polska a...

  temat; różnice kulturowe miedzy polska a brytania . jest mi to potzrbne na sobote w formie slajdów jaki bedzie koszt

 4. Praca zaliczeniowa

  Za 2 tyg muszę oddać pracę na zaliczenie przedmiotu na studiach licencjackich w innym wypadku, czeka mnie powtarzanie przedmiotu. To ostatni dzwonek, niestety sam nie mogę jej napisać ponieważ pracuje. Czekam na odpowiedz, Jacek.

 5. Które z zagadnień?

  Wg Państwa, które z tych zagadnień jest łatwiejsze do opisania w pracy licencjackiej: doktryna państwa stanowego czy doktryna państwa utopijnego? Dodam, że studiuje Stosunki Międzynarodowe na jednej z Warszawskich uczelni.

 6. Czy mogłabym otrzymać plan pracy...

  Czy mogłabym otrzymać plan pracy licencjackiej na temat Służby specjalne w systemie bezpieczeństwa RP?

Zadaj pytanie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *