Pisanie prac z zarządzania i marketingu

Zarządzanie należy do grupy nauk ekonomicznych. Terminem zarządzanie określa się motywowanie, kontrolowanie i decydowanie. Marketing natomiast to aktywne pozyskiwanie klienta, badanie potrzeb rynku, wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom potencjalnego odbiorcy, a nawet kreowanie popytu. W ramach działań marketingowych możemy wyróżnić reklamę, promocję, ocenę możliwości rynkowych, strategię i dystrybucję produktu .

Zarządzanie i marketing to dziedziny wzajemnie się uzupełniające.

Studia na tym kierunku cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem młodych ludzi. Każda nawet niewielka firma, chcąca dobrze prosperować na dzisiejszym rynku poszukuje specjalistów od marketingu i zarządzania. Absolwent tej specjalności bez trudu znajdzie więc zatrudnienie w strukturach małych i dużych przedsiębiorstw.

Szerokie pole zainteresowań dyscyplin wchodzących w skład kierunku zarządzanie i marketing stwarza możliwość wyboru tematyki na autorskie opracowanie naukowe z ogromnego kosza propozycji jakimi dysponuje nasz serwis.
Proponujemy łączenie w pracy zagadnień z pogranicza kilku nauk, co czyni pracę ciekawszą i bardziej wartościową dla osób oceniających.

Chętnie podzielimy się z Państwem propozycjami tematów na dobrą pracę licencjacką, magisterską, inżynierską i doktorancką.

Pytania

 1. analiza firmy kghm metodą BSC ( zrównowazona...

  Witam,

  chodzi o analizę firmy KGHM metodą BSC (zrównowazona karta wyników) za pomocą raportu firmy, który również udostępnię. Nie chodzi mi o opis firmy i dane bo to sama sobie zrobie, misje , wizje i cele firmy równiez mam. Takze to wszystko bym Wam przeslałą a Wy podchodzicie od razu do karty wyników. Ile stron to moze mniej wiecej wyniesc? Nie zalezy mi na dlugiej pracy. Chce krótko, zwięźle i na temat. Czyli jesli wysłalabym Wam raport, wstęp i opis firmy to na kiedy moge sie spodziewac opracowania?
  Jak taka współpraca wygląda? Kiedy płacę?Jak dlugo musze czekac?prosze o odpowiedź.Pozdrawiam

 2. praca zaliczeniowa...

  chciałam zapytać o możliwość napisania przez Państwa pracy zaliczeniowej z przedmiotu – Zarządzanie Jakością, ma to być proces produkcji dowolnego produktu wraz ze schematem.

 3. Praca zaliczeniowa na kilka stron...

  Witam proszę o informację czy podjęli byście się Państwo napisania pracy zaliczeniowej z przedmiotu Doradztwo Organizacyjne na temat

  TEMAT: Zdiagnozować dowolny przypadek porażki organizacyjnej (moze byc na podstawie doniesien prasowych) z zastosowaniem czterech perspektyw diagnostycznych (mechaniczna, systemowa, polityczna, interpretatywna).

  Praca ma zawierać od 7 do 10 stron, będzie sprawdzana na stronie plagiat. Ile kosztuje napisanie takiej pracy u Państwa i jaki jest czas oczekiwania ?

 4. Jest możliwość napisania pracy zaliczeniowej...

  Witam,

  Czy jest możliwość napisania pracy zaliczeniowej z przedmiotu „Promocja”?Krótka instrukcja od Pani dr, jak powinna wyglądać praca:”Przedmiotem zaliczenia nie jest jedynie brief marketingowy a całościowa koncepcja komunikacji marketingowej. Rozpoczynamy od przygotowania briefu klienta dla agencji, a potem na podstawie tych założeń opracowujemy kompleksowy projekt spójnej komunikacji (reklamy, PR promocji sprzedaży, eventów itd.).
  Przedmiotem tego opracowania może być…………”

  Proszę o odpowiedz

  Pozdrawiam

 5. bankowość

  jaka cena za napisanie pracy licencjackiej całej lub 3 i 4 rozdziału nt rankingu dużych i małych banków w ofercie produktów bankowych. Mam konkretną metodę napisania -> co ma być zawarte, w jaki sposób porównane, co ma zostać użyte itd itp.

 6. Witam, mam do napisania prace licencjacką nt...

  Witam, mam do napisania prace licencjacką nt Rekrutacja pracowników w kontekście zarządzania zasobami ludzkimi w Starostwie Powiatowym. Interesuje mnie koszt oraz czas oczekiwania na prace. Praca powinna mieć ok 50 stron

 7. Praca zaliczeniowa, referat na temat...

  Praca zaliczeniowa, referat na temat Zarządzanie przedsiębiorstwami sportowymi ok. 4 stron A4 oraz przygotowanie Analizy SWOT na przykładzie kejsu na temat SW oraz dowolnej organizacji sportowej. Proszę o informację czy możecie się tego podjąć.

 8. Potrzebuje pomocy w napisaniu rozdziału...

  Potrzebuje pomocy w napisaniu rozdziału pracy licencjackiej dotyczącej
  badań.Praca jest na temat :”Motywowanie w procesie pracy” Rozdział
  miałby zawierać badanie w formie ankiety(30 pytań/30 osób). Wszystko
  poddane analizie i opisaniu w formie diagramów.Termin końcowy pracy to
  ok. koniec miesiąca.Z uwagą,że do końca tygodnia potrzebowałbym
  gotowej ankiety z pytaniami.Czy byłby Pan zainteresowany takim
  zleceniem?

 9. Zaliczenie przedmiotu...

  Na zaliczenie z podstaw marketingu, mamy przygotować zadanie polegające opisaniu wybranej instytucji – jej miejsca w PKD, zakresu działalności, charakterystyki zasobów ( osobowych finansowych, informacyjnych). Ile trwałoby napisanie takiej pracy? Zależy mi na tym, aby dostać jak najlepszą ocenę.

 10. Korekta pracy

  Czy istnieje możliwość korekty pracy? Liczy ponad 70 stron ( nie była pisana przeze mnie). Proszę napisać, ile by to kosztowało.

 11. Projekt z zarządzania

  Witam.
  Proszę o informację czy istnieje możliwość zrobienia projektu z marketingu, a dokładniej przedstawieniu wybranej firmy i jej marketingu. Termin praktycznie na już. Jeżeli ta praca nie wchodzi w grę, to proszę jeszcze o odpowiedź czy możecie napisać pracę z Metod i Technik organizatorskich na temat: Podstawowy proces rozwiązywania problemów organizacyjnych. Metody i techniki graficzne: graficzne techniki organizowania procesów pracy; techniki badania przyczyn wystąpienia problemów (diagram Ishikawy, diagram Pareto); techniki oceny rozwiązań i podejmowania decyzji.

 12. Witam, Mam do napisania pracę inżynierską na...

  Witam,
  Mam do napisania pracę inżynierską na temat: Doskonalenie procesu produkcji zbiorników ciśnieniowych.
  Czy podejmą się Państwo tego tematu?
  W pracy mam wykazać na podstawie badań, obliczeń, ankiet, itp. jak został zoptymalizowany proces i zarządzanie firmą.

 13. Praca magisterska do napisania

  Witam,mam do napisania pracę magisterską na temat;Przebieg i skutki zaburzonej socjalizacji uczniów pochodzących z ubogich rodzin na przykładzie konkretnej szkoły;
  Czy podjęlibyście się państwo napisania tej pracy w całości?
  Praca do 100 stron,temat można jeszcze zmienić .Pozdrawiam i prosze o pilny kontakt

 14. praca magisterska

  Witam. Mam do napisania pracę magisterską z zakresu pedagogiki opiekuńczej i terapii pedagogicznej . Interesuje mnie koszt oraz czas oczekiwania na pracę. Chciałabym zlecić Państwu napisanie pracy. Pozdrawiam

 15. zapytanie o cenę i rzetelność pracy

  potrzebuję pracę dyplomową (licencjat)na temat:rola komunikacji w zarządzaniu personelem w podmiotach leczniczych.Praca na ok 20-25 stron .Proszę o cenę.

 16. Witam, mam do napisania prace licencjacką nt...

  Witam, mam do napisania prace licencjacką nt Motywacja a satysfakcja z pracy na przykładzie firmy XYZ .
  Interesuje mnie koszt oraz czas oczekiwania na prace. Praca powinna mieć ok 60 stron

 17. Witam, proszę o informację czy zajmujecie...

  Witam,
  proszę o informację czy zajmujecie się Państwo pisaniem pracy ze specjalizacji zarządzanie projektami. Jeśli tak, to proszę o podanie ceny oraz przybliżonego czasu realizacji.

Zadaj pytanie

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *